Born Super Liquid Gel Appel

Verwachte levertijd:
2-5 werkdagen
€ 2,08
€ 1,71
Born Super Liquid Gel Appel
Kant-en-klare vloeibare energie-gel met een super-effect. Born Super Liquid Gel zorgt voor een optimale aanvulling van de glycogeenvoorraad. De gel bevat maar liefst 21,5 gram koolhydraten. Bevat natrium en kalium, wat de hydratatie optimaliseert. Daarnaast is er een snelle opname in het bloed en kan het een hongerklop helpen voorkomen. Makkelijk te drinken en goed verdraagbaar voor de maag. Bestaat uit een mix van snelle en complexe koolhydraten. Glutenvrij. Smaak: Appel.
Ingrediëntenwater, glucosestroop, maltodextrine, isomaltulose, aroma, voedingszuur (citroenzuur), zout, conserveermiddelen (kaliumsorbaat, natriumbenzoaat), verdikkingsmiddel (xanthaangum), antioxidant (ascorbinezuur)
Product
Naam | Born Super Liquid Gel Appel |
---|---|
Merk | Born |
Artikelnummer fabrikant | 2001034 |
Eigenschappen
Inhoud | 12 x 55 ml |
---|---|
Gebruiksmoment | Tijdens het sporten |
Klantenreviews (4) over Born Super Liquid Gel Appel
-
Kees schreef het volgende over Born Super Liquid Gel Appel (05-03-2017)
- Het zoet/zure van deze appel flavoured van deze gel bevalt mij wel. Het blijft met zo'n gel even doorbijten, maar met een slokje drinken erna komt de energie vanzelf.
-
Geert schreef het volgende over Born Super Liquid Gel Appel (04-01-2017)
- Frisse smaak, makkelijk onderweg in te nemen, helpt mij de rit wel door!
-
Anton schreef het volgende over Born Super Liquid Gel Appel (07-11-2016)
- Dit is echt pure power in een zakje met appelsmaak. Top product.
-
Harry schreef het volgende over Born Super Liquid Gel Appel (15-03-2016)
- Ik vind de smaak van de appel niet zo lekker. Substantie is wel prettig in te nemen.